RAWWE

Wrestling PBF


#1 2013-09-16 21:19:53

Deamoon

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 115
Punktów :   

1 mord

Tak, zaczekamy na cichego ale nie ma zbyt wiele czasu między mordami, więc lepiej będzie jak najszybciej się zdecydować.

Na początku wypadałoby wyeliminować któregoś z lepszych graczy. Wyodrębniłem sobie nawet pewne grono, które pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych, są w nim kolba, tomus, Epidemia i friko. Co do dwóch pierwszych, to najprawdopodobniej właśnie za któregoś z nich pomodli się ksiądz, a do tego mają tendencję do popadania w konflikty między sobą więc póki co zostawiłbym ich. Mając do wyboru Epidemię i friko celowałbym jednak w tego pierwszego, gdyż wydaje mi się on bardziej ogarniętym graczem który faktycznie może wyrządzić mafii pewne szkody.

Offline

 

#2 2013-09-16 22:15:05

cichy84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: 1 mord

jestem, lecimy tomusa czy go zostawiamy? może role wybierzmy, do kiedy mamy czas? ja mogę być kamikadze lub szpiegiem, OC już byłem więc niech teraz ktoś inny bedzie

Offline

 

#3 2013-09-17 16:59:02

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

Już jestem dzisiaj do LM powinienem być cały czas. Myślę, że Deamoon dobrze myśli jeśli chodzi o mord, ale zabić tomusa też było by ciekawie. On napisałby w testamencie, że mafia nie podjęła walki etc. Będzie się wywyższał jak to tomus. I podczas gdy dobre dwa dni wszyscy będą rozpamiętywali śmierć tomusa i kto mógł mu to zrobić my będziemy działać. Kolby bym nie mordował, bo jest prawdopodobieństwo, że poleci za pkt karne. Natomiast Epidemia lub friko to dobry pomysł. Jestem absolutnie za. Kwestia opisu. Ja mogę pisać, ale tylko w weekendy. Wracam ze szkoły o 17. Tylko we wtorki o 16, bo chodzę do klasy dwujęzycznej z 39 lekcjami w tyg. Do tego szkoła jest 40km ode mnie. Więc sory, ale w opisy się nie pobawię za bardzo. Chyba, że trafi się jakiś wolny czas niezaplanowany to coś można naskrobać.

Offline

 

#4 2013-09-17 17:06:29

Deamoon

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 115
Punktów :   

Re: 1 mord

Opisy mordów pisać będę ja (chyba że ktoś się sprzeciwia). Zakładam że to za tomusa będzie się modlił ksiądz, więc trzeba szukać gracza równie dobrego, ale nie otoczonego taką "boską czcią" przez graczy. W zasadzie to można go wykorzystać do własnych celów, jeżeli nastawimy tomusa przeciwko pewnej grupie, to reszta za nim pójdzie :>
Jak już pisałem, ja skłaniałbym się ku Epidemii.

Trzeba też zastanowić się kto może być barmanem lub księdzem, bo mogą nam te osoby trochę  zepsuć szyki :>

Offline

 

#5 2013-09-17 17:20:01

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

Ja się zgadzam na Epidemię. Jako szpieg może bym sprawdził tomusa jak go nie zabijamy. Co wy na to?

Offline

 

#6 2013-09-17 17:24:43

Deamoon

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 115
Punktów :   

Re: 1 mord

Akurat tomus będzie groźny niezależnie od tego czy ma rolę czy nie :>

Offline

 

#7 2013-09-17 17:45:14

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

Owszem, ale lepiej wiedzieć niż nie. A jak nie jego to kogo sprawdzić? Potem będziemy sprawdzać według wydarzeń w grze. A teraz możemy sobie po prostu wybrać. Imo powinniśmy wybrać potencjalnie najgroźniejszego gracza w pierwszym dniu.

Offline

 

#8 2013-09-17 17:49:57

Deamoon

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 115
Punktów :   

Re: 1 mord

W sumie to możesz jednak sprawdzić tomusa, chociaż wątpię aby miał jakąś rolę.

Kojarzycie grę w kości ? Pewnie większość z was tak. Z czym ona wam się kojarzy ? Wino, muzyka, kobiety i kasa. Jest jednak pewna grupa osób która upodobała sobie tą grę na innych zasadach niż jest to najczęściej spotykane. My w mafii nazywamy to „grą o życie”. Na czym ona polega ? Consigliere dostarcza Ojcu Chrzestnemu kartę z wypisanymi potencjalnymi ofiarami. Do każdego nazwiska przypisana jest cyfra z przedziału 2-12. Tylko od losu zależy która osoba padnie ofiarą działań mafii tego dnia.
    Także dzisiaj, pochmurnego, jesiennego dnia obie kości były w rękach Ojca Chrzestnego. Nikomu z członków mafii nie przeszkadzało to, że będzie musiała zginąć osoba która ma na sumieniu niewiele. Przecież to los tak chciał, a nie ja, nie szef oraz nie zabójca. Don też nie wyglądał na takiego, którego dręczą wyrzuty. W mafijnej hierarchii przebił się przez tyle już osób, że truchła jego ofiar spokojnie zajęły by cały podmiejski cmentarz. Lata w branży robią swoje, ale została mu jedna rzecz, która nie zmieniła się w nim od czasów jego młodości. Nie, nie mówię o paleniu drogich cygar. Ojciec Chrzestny nadal jest osobą niezwykle mściwą, jeżeli ktoś podpadł mu to mógł zacząć już pisać swój nekrolog.
    Consigliere i tego dnia osobiście wręczył mu kartkę z nazwiskami mieszkańców.

2.agrado
3.Evil
4. Kolba8
5, mix17
6. Deamoon
7. cichy84
8. Epidemia
9. kacoper
10.SeczuanskiBanan
11. tomus88888888
12. Fennix


To tak pogrywamy tym razem ? No cóż, los się mylić nie może, dlatego Don bez wahania rzucił kością do gry. Wszyscy zgromadzeni wokół stołu wyraźnie zobaczyli, pierwszą kością wyrzucone zostało pięć oczek. Ojciec Chrzestny mruknął cicho i rzucił drugą kością. Ta następnie zatrzymała się wskazując na trzy oczka. Czyli dzisiejsza ofiara jest już znana, wystarczy złożyć jej wizytę.
    Zastanawialiście się, jak swoje wyroki wykonuje mafia ? Otóż nie jest to nic niezwykłego. Zwyczajnie podjeżdżają pod dom przyszłej ofiary i pukają do drzwi. Gdy otwiera je „wybraniec” to niezwłocznie strzelają mu z bliska, z lupary w głowę. Jeżeli natomiast otworzy kto inny to kulturalnie proszą o zawołanie przyszłej ofiary. Wtedy, dla odmiany, strzelają mu z bliska, z lupary w głowę. I ten mord nie był jakiś inny, wszystko przebiegało według tego samego schematu. No może prócz jednej rzeczy. Epidemia miał bardzo fajnego kota perskiego, a zabójca zawsze marzył o posiadaniu wypchanego zwierzaka na półce.
    Pożegnajmy więc Epidemię, zwykłego, szarego człowieczka którego los wybrał do bycia pierwszą ofiarą mafii w tym mieście. Przynajmniej jakoś zapisze się w kartach historii.

Nada się ?

Offline

 

#9 2013-09-17 17:59:28

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

Pewnie, że tak. Osoby z numerami 1,13,14,15 mają już jakieś takie malutkie alibi, bo teoretycznie mafia nie losuje wśród nich, czyli sami są z mafii. Jest to zbyt proste, więc zaraz przyziemni gracze, którzy kierują się tylko tym co jest napisane w czasie linczu i mordu uznają, że oni są niewinni, bo mafia chciała ich wrobić. Dla rozwiania wątpliwości w drugim mordzie zabiłbym friko, chyba że wydarzy się coś niezwykle ciekawego. W  końcu jeszcze dużo czasu.

PS. Naprawdę dobry ten mord

Offline

 

#10 2013-09-17 18:03:18

Deamoon

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 115
Punktów :   

Re: 1 mord

Świetnie byłoby gdyby udało się szybko wykryć księdza. Moglibyśmy wtedy bez problemu zabić tomusa, nie martwiąc się o to, że komuś uda się go uratować. Wtedy skierowalibyśmy podejrzenia na kolbę, który i w tej edycji ma już pewne spięcia z Tomkiem.

Offline

 

#11 2013-09-17 18:39:59

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

Co wy na to żeby zrobić mord o 20:00? Jakby napisać do MG (tylko w PW) może się zgodzić jak wszystko gotowe. Jak już pójdę oglądać LM to nie wrócę do jutra.

E: wysłałem do Rodrigo te role i opis, bo prosił. Nie wiedziałem czy ktoś to zrobił, więc wolałem wysłać.

Offline

 

#12 2013-09-17 19:28:54

Deamoon

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 115
Punktów :   

Re: 1 mord

Ja też wysłałem role. Z mordem miałem zamiar poczekać za cichym, ale cóż, do 22 jeszcze sporo czasu

Offline

 

#13 2013-09-17 19:37:17

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

Ewentualnie można zmienić. Ja sprawdzam tomusa

Offline

 

#14 2013-09-17 19:57:36

cichy84

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 69
Punktów :   

Re: 1 mord

Opis mordu genialny, ja jednak bym wrzucił na początek cos krótkiego typu:

Epidemia szedł ulicą, przechodził przez przejście dla pieszych, nagle przejechała go karetka na sygnale. Chcieli go ratować ale nie zdążyli. Przyjechał karawan i zabrał zwłoki.

Z nikim tego typu opisy się nie kojarzą, więc jak najbardziej by sie coś takiego nadało

btw. kto jest szpiegiem a kto kamikadze? Bo ja OC wiadomo

Offline

 

#15 2013-09-17 20:00:46

kacoper

Administrator

Zarejestrowany: 2013-09-16
Posty: 113
Punktów :   

Re: 1 mord

cichy84 napisał:

Opis mordu genialny, ja jednak bym wrzucił na początek cos krótkiego typu:

Epidemia szedł ulicą, przechodził przez przejście dla pieszych, nagle przejechała go karetka na sygnale. Chcieli go ratować ale nie zdążyli. Przyjechał karawan i zabrał zwłoki.

Z nikim tego typu opisy się nie kojarzą, więc jak najbardziej by sie coś takiego nadało

btw. kto jest szpiegiem a kto kamikadze? Bo ja OC wiadomo

Ja szpiegiem, Deamoon kamikadze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chomiki-pbf.pun.pl www.telekomunikacja.pun.pl www.graxiaolin.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.sport-video.pun.pl